Opinione

Rajoni

Video-komunikimi/Eduart Ndocaj, njofton riorganizimin e fuqishëm dhe fton qytetarët shqiptarë të mbështetin PBDKSH: Kandidaturat tona do të jenë njerëz të ndershëm dhe profesionistë

Video-komunikimi/Eduart Ndocaj, njofton riorganizimin e fuqishëm dhe fton qytetarët shqiptarë të mbështetin…

Shqiptar (PBDKSH) BASHKIMI DEMOKRISTIAN SHQIPTARE , fton individë, biznese, shoqata dhe donacione të ndryshme të japin kontributin e tyre , per Demokracin ne vend dhe per qeshtjen shqiptare.

*Një bazë e re ajrore e NATO-s, ose më mirë të themi një bazë e USA në Shqipëri; ky është lajmi më shpresëdhënës për Kombin tonë sepse do të thotë se Superfuqia e botës dhe miku jonë më i madh nuk do të na braktisë,

Sot para Kuvendit të Maqedonisë sërish protesta për rastin e vrasjes së Almirit

Bota

Ne Shqiperi nuk ka shtet sepse te gjithe jane ne mbrojtje te ish Ministrit Tahiri dhe ja pse u larguan Prokuret e Ceshtjes nga Arta Marku sepse Tahiri mund te perfundonte ne Burg sepse tani ishte afati i fundit i hetimeve dhe ishte beteja ku Tahiri do perballej me Faktet dhe Provat disa nga provat qe e lidhin Tahirin me Trafikantet

Ju lutem lexoje 30 Sekonda ♦ Arsyjet e verteta pse u shkarkuan…

Deklarata bombastike, ministri gjerman ua thotë në sy pederastit politikanit shqiptarë ministrit Bushati: Jo çelje negociatash në qershor 2019!

Forumi Rinor i PD nje pjes ne mbeshtetje te kandidatit Eduart Ndocaj..Ne lezh ka ardhur nje zgjidhje votoni Eduart Ndocaj per kryetar bashkie sepse ai esht nje qytetar i lezhes nje biznesmen dhe mbi te gjitha nje djal puntor …..

2 POLIC KANDIDAT TE PD&PS KUNDER EDUART NDOCAJ BIZNESMEN I NDERSGEM

Teknologji