Jonida Maliqi reklamon biznesin e saj

Jonida Maliqi reklamon biznesin e saj

​Këngëtarja Jonida Maliqi poston foto në rrjetin e saj “Instagram”.

Këngëtarja, tashmë e ka bërë publike dashurinë e saj për modën dhe e shfaq veten herë pas here shik.Foton e ka realizuar në dyqanin e saj të këpucëve dhe shfaqet mjaft tërheqëse.

Jonida ka veshur një palë xhins-e stil të gjera, bluzë-fanelle dhe një tjetër krahëve të gjatë ngjyrë të kaltër.

Fokusi i Jonidës duket se janë këpucët nga dyqani i saj prandaj i vë në dukje duke i kombinuar në detaj me syzet të varura në bluzë.