“Lui” zhvesh brazilianën e mahnitshme (FOTO)

Trupi i saj është i mahnitshëm. E mbase dikujt mund t’i kujtohet viti 1998, kur Alexander McQueen i vuri nofkën “Trupi”. Edhe pas 16 vjetësh, ajo duket se mban këtë epitet me kompetencë.

Gisele, 33-vjeçare në foto sesionin e fundit duket tejet seksuale, pranë një pishine me taka të larta që nxjerrin në pah format e saja seksi.

Në një foto tjetër ajo mban çizme të gjata të zeza dhe të brendshme Givenchy duke tymosur një cigare.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Gisele pozon nudo, trupi i së cilës kishte mbuluar ballina të revistave në zë.