1 vjetori i PS- Lajm i Fundit

Home » Aktualitet » 1 vjetori i PS- Lajm i Fundit

By Redaksia on June 23, 2014. No Comments

1004041_597375446961122_1647033863_nZnj. Kodheli nuk vjen ne festen e ketij pervjetori. Ajo nuk ka guxim te ballafaqohet pas nje viti me elektoratin e saj. Ky eshte deshtimi i Rilindjes ne Lezhe dhe nje arsye me shume se znj. Kodheli e ka dorezuar Lezhen tek LSI. Gjithashtu, ajo me te marre vesht protesten e socialisteve te Lezhes per largimin e saj dhe per thirrjet pro Eduart Ndocaj, ka preferuar te pije nje kafe ne ish Bllokun ne Tirane.

Leave a Reply