Ja kush nuk u thirr ne 23 vjetorin e PS?

14-qershor-Rama-PukeFatos Nano- Themelues dhe lider 20 vjecar i padiskutueshem jo vetem i PS por i gjithe te te Majtes.

Skender Gjinushi, nje aleat leal i PS per 20 vjet rrjesht, kryetar Parlamenti

Marko Bello, nje nder moderatoret e PS ne 20 vjet, ish minister i Jashtem

Eduart Ndocaj, sipermarres, kandidat i PS ne Lezhe dhe nje nder kontribuesit kryesor te fitores se Rilindjes ne kete qark.

E dini ckane te perbashket te githa keta e shume te tjere qe jane perjashtuar e nuk jane ftuar ne 23 vjetorin e PS? Te gjithe kane kundershtuar modelin e lidershipit te Edi Rames, mungeses e efikasitetit te qeverise dhe kualicionin me LSI