Bleona topless per revisten WHO!

Home » Aktualitet » Bleona topless per revisten WHO!

By Redaksia on August 9, 2014. No Comments

Bleona Qereti vazhdon që të befasojë. Këtë radhë ajo vjen nudon për revistë shqiptare “WHO”.

Bleona ka pozuar vetëm me një kanatiere, e cila është transparente dhe tregon gjoksin e këngëtares shqiptare.Kjo nuk është një risi tashmë, pasi Bleona kohët e fundit na ma mësuar me fotot e saj provokuese.

Leave a Reply