Hidhet shorti në Ligën e Evropës, lehtë për Interin

Hidhet shorti në Ligën e Evropës, lehtë për Interin

Tashmë janë përcaktuar grupet për skuadrat pjesëmarrëse në Ligën e Evropës.

Në Monako sapo u hodh shorti për fazën e grupeve të Ligës së Evropës.

Duele interesante pritet të kemi në Grupin C, aty ku janë Tottenhami, Beshiktashi, Partizani e Asteras, teksa Interi gjendet në Grupin F bashkë me Dnipro, St Etienne dhe Qarabag.