Ja italiania më seksi (Foto)

Ja italiania më seksi (Foto)

Revista më e famshme erotike në botë “Playboy”, ka ardhur në përfundim se bukuroshja Bianca Balti është modelja më seksi italiane në botë.

Dhe shikimi në ballinën e kësaj reviste, e vërteton këtë konstatim. Fushatat për brendet si “Roberto Cavalli”, “Donna Karan”, “Christian Dior”, “D&G”, “Valentino”, janë vetëm disa nga angazhimet e saj.