Sex, drroge e Rock e Roll. LSI mijera euro per ushtrine e vdekjes ne zgjedhjet lokale

Screen-Shot-2014-08-25-at-8.28.30-PM-300x300

LRI-300x168Sot Lëvizja Socialiste mblodhi në Jalë rreth 1000 të rinj për tu harbuar për 10 ditë në bregdet. Fatura e pagesës së kësaj partie figuron rreth 140.000 euro për Lëvizjen Rinore për Integrim. Abuzime dhe ngacmime seksuale me të mitura janë vënë re që ditën e parë. Në ditët në vijim do iu publikojmë foto nga orgjitue rinore pa integrim. Paratë e thesarit në Krabë ende nuk po i përfundojnë kësaj partie. Ndërkohë burime brenda kësaj parite njoftojnë për redaksinë opozita.com se gjatë mbrëmjeve konsumohet kokainë, heroinë dhe masivisht hashashi. Keta te rinjte priten te jene ushtria e vdekjes per zgjedhjet lokale. Keta priten te jene Kamikazet e Ilirit qe do te manipulojne e do te blejne voten e te varferve ne kembim te 2 mije lekeshit.opozita.com/