Shemsi Prenci reagon per ceshtjen Fullani-URREJENI HESHTJEN TE GJITHE…

shemsi-premci_2Shemsi Prenci, personalitet i shquar dhe nje nder figurat me te rendesishme te policise ne keto 20 vite permes nje statusi ne facebook ka reaguar per ceshtjen e Bankes se Shqieprise.

 

Shemsiu: “URREJENI HESHTJEN TE GJITHE………!!!!!!!
Sot me shum kurre duhet te mos heshtni o Shqipetar te mjere……!!!!!! 
Fakti qe heshtin te gjithe politikanet do te thote se Jeta jone eshte e marre peng nga Full-Hajni i cili mbasi ka joshur gjith Poltiken, kerkon te heshti dhe populli qe kurre nuk ngopet me buke…..!!! Jo, jo jooooooooo nuk duhet te hesht populli, por çdo dite duhet te rrisi presionin qe Full-Hajni te shkoje prapa hekurave dhe po keshtu te shkojne prapa hekurave dhe politikanet qe e mbrojne…….!!! kete “MOSTER” te pashembullt. Ka ardhur koha me te vertet qe populli te reagoje fuqishem per ti dhene sadopak Zemer edhe Qeverise qe te marre nisiativen per te goditur Derrkucet e KORRUPSIONIT se akoma nuk eshte prekur KUPOLA qe ka vjedhur Shqiperine ne 23 vjet Tranzicion te stergjatur. Politika punon çdo dite per ta zgjatur Tranzicionin vetem e vetem se ju intereson vjedhja dhe korrupsioni, pasi Evropa ka rregulla te tjera e ju ndodh si udheheqesve Kroat……….!!! Protesto çdo dit o popull….!!!! Te pakten te ju prishim qetsine kur te vjedhin e te mos i leme te vjedhin ne heshtje si Full-Hajnin…… Faleminderit “.