Tuna dhe Cozman provokojnë me lëvizje të nxehta (Foto)

Home » Aktualitet » Tuna dhe Cozman provokojnë me lëvizje të nxehta (Foto)

By Redaksia on August 29, 2014. No Comments

Tuna dhe Cozman provokojnë me lëvizje të nxehta (Foto)

Turi Fenix këtë verë ka qënë më i nxehtë dhe më shpërthyes së kurrë. Tuna dhe Cozman, dyshja bombastike e showbizit shqiptar kanë qënë në qendër të vëmendjes për performancat e tyre dhe aktivitetet e shumta që kanë bërë.

Këtë herë këngëtari dhe reperi kanë ndalur në një club natë në plazhin e Velipojës ku fansa të shumtë kanë kërcyer nën ritmin e këngëve të tyre.

Tuna me një look “të pafajshëm” veshur me rroba të çelëta dhe flokët kaçurrela, nuk ka nguruar të joshë të dashurin e saj me disa lëvizje provokuese, teksa i ka bërë të famshmen “twerk” Cozmanit.

Leave a Reply