Ndocaj: uron nxenesit per vitin e ri akademik

Home » Aktualitet » Ndocaj: uron nxenesit per vitin e ri akademik

By Redaksia on September 14, 2014. No Comments

iiiiiiEduart Ndocaj, kryetari i FDSH permes nje statusi ne fb u ka uruar vitin e ri shkollor nxenesve e sidomos atyre qe ulen per here te pare ne banka. Ja urimi i z. Ndocaj: Uroj te gjitha moshat qe neser fillojne vitin e ri shkollore dhe suksese ne dituri . Uroj edhe mesuesit pune te mbare ne kete sezon te ri shkollore dhe te jene me profesional me nxenesit.

Leave a Reply