Populli per buken e gojes e politikanet ne lluks

Home » Aktualitet » Populli per buken e gojes e politikanet ne lluks

By Redaksia on September 29, 2014. No Comments

10384128_856378301062367_2281562780208611078_nAjo qe ka ne sy ne Kuvendin e PD ka qene fakti se Vorpsi dhe e bija e Farhi Balliut ishin te veshura me marken e njohur e te shtrenjte, channel. Ndersa shumica e militanteve te PD ishin made Gabi e me kepuce te grisura

Leave a Reply