Zbardhet biseda Meta/Naco

Home » Aktualitet » Zbardhet biseda Meta/Naco

By Redaksia on September 23, 2014. No Comments

Meta-Naco1Përgjimet e mesazheve banale të Ilir Metës dhe lufta Ngjela-Celibashi për kreun e KLD-s. Per me shume vizitoni www.opozita.com.

Leave a Reply