Rrëzohet nga kati i 8-të punëtori i ndërtimit, vdes 50-vjeçari

 Rrëzohet nga kati i 8-të punëtori i ndërtimit, vdes 50-vjeçari

Një ngjarje fatale ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit, pasi një person ka rënë nga kati i 8-të i një pallati në ndërtim, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.
Dyshohet se punëtori i ndërtimit ka humbur ekuilibrin, ndërsa identiteti i tij është Haki Lica, 50 vjeç. Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij rasti.
Paraprakisht, mësohet nga vendngjarja se gjithçka ka qenë aksidentale.