Home » 2014 » December

ADMINISTRATA E RAMES KERCENON GAZETARIN LEON MOLLA, REAGON MEDIA NE SH.B.A

ADMINISTRATA E RAMES KERCENON GAZETARIN LEON MOLLA, REAGON MEDIA NE SH.B.A

Emigranti që u bë kryeministër.. Një mesazh dërguar nga gazetari ynë Leon Molla në rrjetin Social të Kryeministrit Shqiptar Edi Rama i cili e kritikoj drejt përdrejt Kryeministrin e vendit për keq qeverisjen dhe situatën e rëndë që po vijon atje, duke i kujtuar se me qindra familje Shqiptare po…

AK: Po vodhe miliona bëhesh ministër, po s’pagove dritat vdes në burg

AK: Po vodhe miliona bëhesh ministër, po s’pagove dritat vdes në burg

Aleanca Kuq e Zi ka reaguar mbi vetëvrasjen e Qamil Zelës në burgun e Rrogozhinës. Sipas këtij subjekti, kjo vetëvrasje në emër të debisë së papaguar për energjinë, është ngjarje tragjike.   “I vetëvaruri bëri 2 muaj burg për faturën e energjisë. Ndërkohë që po vodhe miliona bëhesh deputet dhe…

Kontrolli baze i popullates do te ishte i matshem dhe transparent nese do futej si indikator i cilesise se qendrave shendetesore

Kontrolli baze i popullates do te ishte i matshem dhe transparent nese do futej si indikator i cilesise se qendrave shendetesore

Check-up apo kontrolli baze i popullates per moshat 40- 65 vjec nga qeveria e mashtrimit, e hajduterise, e deklaruar nga ministri i shendetesise Beqaj, dite me pare dhe madje si triumfator eshte nje mega mashtrim tjeter. Po si do te behet? Qendrat shendetesore nuk kane asnje mundesi ta realizojne, kur…

Kreshnik Spahiu: Edi Rama i ka fituar zgjedhjet ne tavoline

Kreshnik Spahiu: Edi Rama i ka fituar zgjedhjet ne tavoline

TIRANË – “Aleanca Kuq-e-Zi” parashikon një stuhi politike dhe popullore, verën e 2015-ës, pasi rezultati i zgjedhjeve lokale sipas saj është paracaktuar qartë” Partia Socialiste i fiton zgjedhjet në tavolinë me 35 bashki. Duke protestuar para Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, Aleanca Kuq-e-Zi” ka shfaqur një pankartë gjigande, në të cilën…

1 2 3 15