Elhaida Dani video-mesazh për shqiptarët para se të këndojë (VIDEO)

11218623_10155512209090198_4732434194558794007_nKëngëtarja që përfaqëson Shqipërinë në Eurosong sonte në finale, Elhaida Dani, ka dërguar një mesazh për të gjithë bashkombasit e saj, pak para se të këndojë.

Elhaida në video thotë se ndihet e emocionuar dhe se pret që të ketë një rezultat sa më të kënaqshëm këtë natë,transmeton JavaNews.

Elhaida merr pjesë në edicionin e 60 të Eurovision që po mbahet në Vienë të Austrisë.