Home » 2015 » June

EDUART NDOCAJ SFIDA E GARANCIA E DEMOKRISTIANEVE

EDUART NDOCAJ SFIDA E GARANCIA E DEMOKRISTIANEVE

nga : Agro Prebibaj DEMOKRiSTIANET TE SUKSESESHEM Eshte krejt e vertete se Partia Demokrstiane ne keto zgjedhje nuk i krijoi vetes kurrefare luksi perballe varferise se shqiptarve, madje nje fushate e vaket per te krijuar lireshmerine dhe njohjen e vertete me ata qe besojne ne PDK. Gjithcka mbetet nen pergjegjesine…

Humbet zgjedhjet në Lezhë, Monika Kryemadhi godet Viktor Tushajn

Humbet zgjedhjet në Lezhë, Monika Kryemadhi godet Viktor Tushajn

Deputetja për Qarkun e Lezhës, Monika Kryemadhi ka goditur kandidatin e koalicionit të majtë (i propozuar nga LSI), Viktor Tushajn. Mësohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e ditës së hënë, në një lokal në qytetin e Lezhës. Të pranishëm në tavolinë me Kryemadhin dhe Tushajn ishin dhe deputetë socialistë dhe…

Mijëra Demokristian me ne krye Z. Ndocaj sigurojnë fitoren plebishitare te Z. Frrokaj ne Lezhe

Mijëra Demokristian me ne krye Z. Ndocaj sigurojnë fitoren plebishitare te Z. Frrokaj ne Lezhe

Fronti Demokristian Shqiptar me ne krye Z. Eduart Ndocaj tregoi edhe njëherë sot mbështetjen dhe përkrahjen për kandidatin e djathte Z. Fran Frrokaj. Uraganit te ndryshimit ne Lezhe ju bashkuan dhe mijëra Demokristian dhe mbështetës te Z. Ndocaj. Përkrahja e Z. Ndocaj nuk është thjeshte përkrahja e një Demokristiani, nje…

1 2 3 5