Home » 2015 » July

Ambasadoret e SHBA-ve dhe SHBA

Ambasadoret e SHBA-ve dhe SHBA

Ambasadoret e SHBA-ve dhe SHBA Raporti i fundit i DASH dhe deklarata e fundit e Ambasades se SHBA-ve eshte e qarte e ashper dhe aspak diplomatike duke denoncuar si te turpshem faktin, se ne Parlamentin shqiptar ka njerez te denuar per trafiqe njerezore. Perderisa kjo deklarate vjen nga DASH dhe…

QEVERIA E TURPIT DHE PARLAMENTI KRIMINAL.

QEVERIA E TURPIT DHE PARLAMENTI KRIMINAL.

Në vitin 2015 kemi parlamentin më të dobët dhe më të turpshëm në historin e Shqipërisë. 1-Kemi miliarderë që hiqen se përfaqësojnë klasën puntore, shtresën e varfër 2-Kemi deputet që janë aty vetëm se din të blejnë vota, vetëm se kan para për të hedhur nëpër fushata dhe vetëm e…

Pse qeverisë “Rama” i del emri në çdo krim?

Pse qeverisë “Rama” i del emri në çdo krim?

Skenat e krimeve të bujshme që kanë tronditur Shqipërinë janë të mbushura me denoncime që nxjerrin si të dyshuar kryesor ministra të qeverisë, deputetë të Edvin Ramës dhe sekserë të mazhorancës. Çdo eksponent i krimit, vrasës me pagesë, porositës a financues i ndonjë krimi dëshmon në publik se ka tutor…

Deklaratë nga ALBtelecom

Deklaratë nga ALBtelecom

Albtelecom ka reaguar përmes një njoftimi për shtyp në lidhje me përdorimin e emrit Telekom Albania nga një kompani tjetër. ja reagimi i plotë i Albtelecom: ALBtelecom, i njohur nga qytetarët shqiptarë edhe si Albanian Telecom, duke zotëruar edhe emërtesën zyrtare Telekomi Shqiptar përpara privatizimit, është një kompani po aq…

1 2 3 4