Ndocaj: Njihet nga Rama e merr mbështetje nga Frangaj, Mane e Irfani

11215135_1506874706273413_5611481498223084230_n 12313610_1506874556273428_8684944779838376402_n

 

 

 

 

 

 

12314515_10153341148136523_3414674062510443457_o 12314587_10153341148146523_7497745829107821038_o 12322646_10153341148621523_3394753192126685596_o

 

Deputeti Eduart Ndocaj është ftuar nga Edi Rama në pritjen e organizuar me rastin e 29 nëntorit, Ditës të Çlirimit.

Sic duket ky ka qenë akti që kryeministri Rama e ka njohur dhe pranuar z. Ndocaj jo vetëm si deputetë, por si një faktor të rëndësishëm politik brenda Grupit Parlamentar të PS.

Ndocaj është parë të takohet e bisedojë me Frangaj, Irfanin dhe Mane, nga fotot duket se ndjehet shumë mirë sipërmarrësve duke qenë se edhe ai vjen nga ajo botë.