Rita dhe Elena lënë në hije Victoria dhe David Beckham (Foto)

Home » Aktualitet » Rita dhe Elena lënë në hije Victoria dhe David Beckham (Foto)

By edi on November 24, 2015. No Comments

5_1448370666-633396

​Ajo është e njohur për të vjeedhur vëmendjen në një shfaqje, por Rita Ora ndihej e lumtur për të ndarë vëmendjen me motrën e saj të mrekullueshmë Elenën

Dyshja mahnitëse janë argëtuar mbrëmë me shumë miq, në mesin e tyre me Victoria e Davis Beckham, Mollie King, David Gandy dhe Salma Hayek.

Rita 24 vjeqare dhe motra e saj më e madhe Elena kanë marr pjesë në London Coliseum në British Fashion Awards.

Leave a Reply