Fotot: Vajza e Komisar Katanit del nudo (+18)

zhvishetKush e mban mend filmin “Oktapodi” ku protagonist kryesor ka qenë Michelel Plaçido në rolin e Komisar Katanit, në seritë e para ai ka edhe një vajzë të vogël të cilën më pas ja vrasin padrinot e mafies.

Por edhe pse në film atë e vrasin, kjo vajzë e vogël tashmë është bërë e madhe, dhe nuk e ka aspak problem që të zhvishet dhe të tregojë trupin e saj.

Ja si duket Violante Placido, vajza e Komisar Katanit sot.

1Screenshot_3