Ja urimi i Taulant Ballës për Krishtlindje!

 Ja urimi i Taulant Ballës për Krishtlindje!

Deputeti i PS-së Taulant Balla ka uruar të gjithë besimtarët e krueshterë për festën e Krishtlindjeve.

Balla përmes rrjetit social Facebook ka uruar familjarisht për këtë festë të shenjtë.
“Gëzuar Krishtlindjet! Ju uron Robin, Trisi dhe Taulant”, shkruan Balla në urimin e tij.