VIDEO/ Hodhi gazin lotsjellës në Kuvend, arrestohet deputeti i AAK, Pal Lekaj

     VIDEO/ Hodhi gazin në Kuvend, arrestohet deputeti i AAK, Pal Lekaj

Policia ka arrestuar deputetin e AAK, Pal Lekaj.
Ai ka hedhur sot gaz lotsjellës dhe kjo duket ka bërë që policia ta arrestojë atë.
Ndërkohë, opozita ka bllokuar për të disatën herë seancën në kuvend, duke hedhur gaz lotsjellës.