Foto/ Eduart Ndocaj dhe Ylli Shehu, festojnë e këndojnë me çifteli në Kukës

Foto-Video/ Eduart Ndocaj dhe Ylli Shehu, festojnë e këndojnë me çifteli në Kukës

Deputeti Eduart Ndocaj ka qenë një darkë me familjarë dhe miq të kolegut të tij Ylli Shehu ne hotelin “Vesel Shehu” ne Lusen te Kukesit. Deputeti Ndocaj shprehet se lidhja e tij me Kukesin eshte bere gjithnje me e forte. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, Ndocaj ka shpërndarë foto dhe video të këtyre momenteve, ndërsa shpreh respektet për ish-deputetin e PR-se, tani deputet i LSI-se, Ylli Shehu.

Ja çfarë shkruan në Facebook deputeti Eduart Ndocaj

Ndocaj e Shehu festojne e kendojne se bashku Eduart Ndocaj nje darke mes Familiareve dhe miqeve te deputetit z . Ylli Shehu ne hotelin “Vesel Shehu” ne Lusen te Kukesit. Nete te tilla nen mikepritjen shqiptare dhe ne historine e eposave te kreshnikeve forcohet bashkimi. Lidhja e Ndocaj me Kukesin eshte bere gjithnje me e forte. Kjo per shkak te lidhjeve historike te trevave mes Mirdites e Lumes, por edhe per shkak te miqesive te mira qe ka Ndocan me familjen e deputetit Ylli Shehu, me biznesmenin dhe Presidentit e Klubit te Futbollit te Kukesit z. Safet Gjici, por edhe me mjaft drejtues te rendesishem ne Kukes si dhe me qytetare e njerez te thjeshte. Familja e deputetit te Yllit Shehu eshte nje familje shume e respektuar.
12562419_952193624861927_1559110476_o12630745_952193711528585_1745055005_o