Ky është padyshim gjoksi më shpërthyes që do të shihni sot

to2

to3

to5Ajo njohet për format e saj marramendëse.

Abi Clarke nuk zhgënjeu as gjatë festës së saj të fundit në Essex House të Chingford and Club, një klub nate në Epping  të Anglisë, të shtunën vonë.

28-vjeçarja shfaqi një dekolte mbresëlënëse, së bashku me mikeshat e saj dhe të ftuarit e tjetër të jetës mondane londineze.