Ndocaj: Meta kërcenon kritikët

Unë e sulmoj që prej 3 vitesh duke e nxjerrë nga lezha e nuk do të hesht derisa ta largoj nga politika.
Familja Meta në parlament paraqet rrezik kombëtarë, tashmë më ka humbur durimi dhe nuk ka përse të funksionojë shumë logjika përballë kërcënimeve të Metës nëpërmjet disa mediave, Mapo dhe Tv Klan. Paralajmrimi është i qartë se nuk ka burrë që e shantazhon, po pse mendon Meta se po e shantazhoj kur vetë ai deklaron se është e keqja e këtij vendi dhe i cili “është i gatshëm që don të bëjë burg për të gjitha fajet që ka bërë në 20 vjet”.
Pse mendon se po e shantazhoj kur të gjithë shqiptarët thonë: Ai vodhi floririn e Krrabës dhe futi në burg një fshatar me gomar, pse mendon se po e shantazhoj kur të gjithë shqiptarët thonë se ai me Fullanin e kanë vjedhë bankën, pse mendon se po e shantazhoj kur shqiptarët thonë se donte të vriste Tom Doshin, po ky Meta me sekserin Adriatik Llalla futën në burg viktimën, pse mendon se po e shantazhoj kur të gjithë shqiptarët thonë se Meta vodhi ÇEZIN me DIAN , pse mendon se po e shantazhoj kur të gjithë arrestimet në 5 vitet e fundit në nivele të larta janë të gjithë përfaqësuesit e partisë së tij (LSI), pse mendon se po e shantazhoj ku ishte ai që bëri ditëlindjen 1 milion euro, ku qytetarët janë pa bukë dhe pa shpresë falë politikave tuaja, pse mendon se e shantazhoj unë kur të gjitha gazetat dhe mediat thonë se ke pasuri sheikësh në Londër, pse mendon se po e shantazhoj unë ku je një sheik mes varfërisë me një vilë me 12 banjo dhe që kushton mbi 5 milion euro dhe një vile në bllok, pse mendon se po e shantazhoj unë kur në VOA të akuzon drejtpërdrejt gazetarja për shpirtëzi.
Dëgjo z. Meta unë jam i bindur se ti ke forcë politike dhe ekonomike të më vrasësh, të më zhdukësh por jam i bindur se populli shqiptar edhe ty shumë shpejt do të tregojë vendin dhe sojit tënd anti shqiptar që u keni zënë frymën për 25 vjet rresht , jam i bindur se ky kërcenim në media që ti u bën kundërshtarëve të tu se do i eleminosh. Por SHBA dhe BE duhet të marrin masa ndaj një individi kaq të rrezikshëm dhe jo ta kalojnë në heshtje , unë jam mësuar me kërcënime zoti Meta, nuk është hera e parë që mi dërgon.
Edhe para 2 vitesh më kanë kërcenuar në emër të metës dhe këtë ja kam thënë edhe z. Gramoz dhe z. Balla , por të garantoj se do më kesh ballë për ballë po e kërkoj nevoja për duel publik përballë qytetarëve, se nuk më tremb asnjë njeri i keq dhe i pa besë, ti je mësuar të godasësh pas shpine siç e thoshte në denoncimin e tij edhe deputeti Doshi që deshe ta hedhësh në erë veçse falë zgjuarsisë së tij dhe Zotit ishte fitues ndaj teje.

L'immagine può contenere: 15 persone , sMS
7231 persone raggiunte
Organica
3.371
A pagamento
3.860
Mi piaceVedi altre reazioni

Commenta

Arben Sulkurti E lexova te gjithe shkrimin tend z Ndocaj . Nje pyetje kam per ty ,por ama dua dhe nje pergjigje te sinqerte. A beson ti se ky vend do behet me kete klase politikanesh qe ka . Te te gjitha kraheve ? Faleminderit dhe respekte !

Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare
Spiro Sika
Spiro Sika Ti zoteri bene mire te sulmoshe dhe lolon e shqupit bashke me ilir meten sepse jane qe te dy njelloje te rrezikshem

Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare ha condiviso un link.
Pubblicato da Alban Daci · 23 ore fa ·
Vetëm disa muaj më parë deputeti Ndocaj bëri denoncimet e vazhdueshme për situatën e mjerueshme të spitalit të Lezhës. Deputeti Ndocaj ishte i vetmi…
gazetaarberia.com
4616 persone raggiunte
Mi piaceVedi altre reazioni

Commenta

Gezim Domi Ishalla e rregullon tan Shqiperine ky deputet .

Anibla Juriste

Sipas mediave kjo eshte vila super lluksoze e Ilir Metes! A mund ta kete dhe a duhet ta kete ai nje vile te tille?

foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.
foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.
8476 persone raggiunte
Mi piaceVedi altre reazioni

Commenta

Saimir Dedsokoli Edhe i tregon me gisht me krenari se si i ka vjedhur

Non mi piace più · Rispondi · Invia messaggio · 2 · 23 h

3 risposte
Idi Nadja Meta
Idi Nadja Meta Pse mos ta ket??? Ai me aq sa vjedh popullin shum te varfer e paska shpin

Falë deputetit Ndocaj spitali i Lezhës ka ndryshuar plotësisht

Vetëm disa muaj më parë deputeti Ndocaj bëri denoncimet e vazhdueshme për situatën e mjerueshme të spitalit të Lezhës. Deputeti Ndocaj ishte i vetmi…
nacionalalbania.al
5313 persone raggiunte
Mi piaceVedi altre reazioni

Commenta

Elis Tafa Punen e tij ka bere tek e fundit. Vota e popullit jepet per te miren e vendit dhe permiresimit dhe jo shkaterrimit, 20 vjet demokraci dhe ende rroptohemi rrugeve te emigrimit per nje jete me te mire dhe per kushte me te mira.

Mazrrek Sulaj
Mazrrek Sulaj Normale ishte i vetmi deputet ne gjithe parlamentin qe ngriti zerin ne parlament edhe ne te gjithainstitucionet i vetmi ne 26 vjet demokraci respekt zotri

Personaggio politico
Percentuale di risposte: 62%, tempo di risposta: 5 min.
Rispondi di più per attivare il badge
Piace a 40 mila persone +192 questa settimana
Artiola Islami e altri 1073 amici
128.987 persone raggiunte dai post questa settimana
Vedi le notizie delle Pagine
Post delle Pagina a cui hai messo “Mi piace” a nome della tua Pagina
Crea un evento per la tua Pagina
Gli eventi sono un modo per organizzare raduni e per riunire le persone.
Invita i tuoi amici a mettere “Mi piace” a questa Pagina

Informazioni
Eduart Ndocaj, Deputet
Anëtar i Përhershëm i Komisioneve
Veprimtarisë Prodhuese
Integrimit
Cel ++355 696416223

Suggerimenti per le Pagine
iconForTip
Conosci amici a cui potrebbe piacere la tua Pagina?
Invita gli amici a mettere “Mi piace” a Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare e ad aiutarti a connetterti con altre persone.
iconForTip
Come creare post efficaci
Post brevi e con contenuti visivi, creati per il pubblico giusto, ottengono risultati migliori.
iconForTip
Aiuta le persone a eseguire azioni
Aggiungi un pulsante di invito all’azione nella parte superiore della tua Pagina.
Vedi tutti i suggerimenti per le Pagine
Applicazioni

Foto
"ILIR META KËRCENON KRITIKËT
Unë e sulmoj që prej 3 vitesh duke e nxjerrë nga lezha e nuk do të hesht derisa ta largoj nga politika.
Familja Meta në  parlament paraqet  rrezik kombëtarë, tashmë më ka humbur  durimi dhe nuk ka përse të funksionojë shumë logjika përballë kërcënimeve të Metës nëpërmjet disa mediave, Mapo dhe Tv Klan. Paralajmrimi është i qartë se nuk ka burrë që e shantazhon, po pse mendon Meta se po e shantazhoj kur vetë ai deklaron se është e keqja e këtij vendi dhe i cili “është i gatshëm që don të bëjë burg për të gjitha fajet që ka bërë në 20 vjet”. 
Pse mendon se po e shantazhoj kur të  gjithë shqiptarët thonë: Ai vodhi floririn e Krrabës dhe futi në burg një fshatar me gomar, pse mendon se po e shantazhoj kur të gjithë shqiptarët thonë se ai me Fullanin e kanë vjedhë bankën, pse mendon se po e shantazhoj kur shqiptarët thonë se donte të vriste Tom Doshin, po ky Meta  me sekserin Adriatik Llalla futën në burg viktimën, pse mendon se po e shantazhoj kur të gjithë shqiptarët thonë se Meta vodhi ÇEZIN me DIAN , pse mendon se po e shantazhoj kur të gjithë arrestimet në 5 vitet e fundit në nivele të larta janë të gjithë përfaqësuesit  e partisë së tij (LSI), pse mendon se po e shantazhoj ku ishte ai që bëri ditëlindjen 1 milion euro, ku qytetarët janë pa bukë dhe pa shpresë falë politikave tuaja, pse mendon se e shantazhoj unë kur të gjitha gazetat dhe mediat thonë se ke pasuri  sheikësh në Londër, pse mendon se po e shantazhoj unë ku je një sheik mes varfërisë me një vilë me 12 banjo dhe që kushton mbi 5 milion euro dhe një vile në bllok, pse mendon se po e shantazhoj unë kur në VOA të akuzon drejtpërdrejt gazetarja për shpirtëzi. 
Dëgjo z. Meta unë jam i bindur se ti ke forcë politike dhe ekonomike të më vrasësh, të më zhdukësh por jam i bindur se populli shqiptar edhe ty shumë shpejt do të tregojë vendin dhe sojit tënd anti shqiptar që u keni zënë frymën për 25 vjet rresht , jam i bindur se ky kërcenim në media që ti u bën kundërshtarëve të tu se do i eleminosh. Por SHBA dhe BE duhet të marrin masa ndaj një individi kaq të rrezikshëm dhe jo ta kalojnë në heshtje , unë jam mësuar me kërcënime zoti Meta, nuk është hera e parë që mi dërgon.
Edhe para 2 vitesh më kanë kërcenuar në emër të metës dhe këtë ja kam thënë edhe z. Gramoz dhe z. Balla , por të garantoj se do më kesh ballë për ballë po e kërkoj nevoja për duel publik përballë qytetarëve, se nuk më tremb asnjë njeri i keq dhe i pa besë, ti je mësuar të godasësh pas shpine siç e thoshte në denoncimin e tij edhe deputeti Doshi që deshe ta hedhësh në erë veçse falë zgjuarsisë së tij dhe Zotit ishte fitues ndaj teje."
foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.
foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.
foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.
foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.
foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.
foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.
foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.
foto di Eduart Ndocaj Faqja Zyrtare.

Video
93
10
176
6
262
29

Eventi in programma

Crea eventi per la tua Pagina

Crea evento

Post delle persone che visitano la Pagina