25 vjetori i FRESSH: Ndocaj e braktis dhe merr pjese ne meshen e te dieles ne Rubik

FB_IMG_1484490853222 received_716371441863497Ne festen e 25 vjetorit te FRESSH, te gjithe ishin mbledhur tek Pallati i Kongreseve. Te gjithe, pa dallim me u ndjere me cdo kusht te rinj. Pak te rinj e shume te “vjeter”. Ne kete feste te “rinjsh”, mungonte deputeti Ndocaj qe ka zgjedhur tu dedikohet te afermeve ne Rubik, atje ku eshte nip. Ne mengjes heret ka marr pjese ne meshen e te dieles ne Kishen e Rubikut bashke me besimtaret e zones e pastaj eshte takuar me te afert e miq. Ndocaj ka nje force te madhe ne rubik per faktin se nip, por edhe per miqesite e shumts qe ka me banoret e kesaj zone qe nga femijeria e deri ne marredhenie biznesi dhe politike.