Ndocaj: denon arrestimin e Haradinaj

Home » Aktualitet » Ndocaj: denon arrestimin e Haradinaj

By edi on January 5, 2017. No Comments

deputetiNdocaj, permes nje statusi ne faqen e tij te facebook ka denuar ashper arrestimin e Ramush Haradinaj. Ja cfare shkruan ai:

“Denoj arrestimin e paligjshem te Ramush Haraedinaj. Lufta e Haradinaj dhe UCK ishte lufte per liri duke shtypjes, veasjeve e genocidit Serb. Ramush Haradinaj duhet te lirohet sa me pare, para se te trazohen ndjenja patriotike te shqiptareve”.

Leave a Reply