Photo of the Day: Koha kur Meta e Kryemadhi nuk ishin askushi

FB_IMG_1484554965742Koha kur fati troket hapi deren- kjo eshte nje shprehje popullore e njohur.
Shikoni kete foto e cila nuk ka nevoje per asnje komente.
Vitet ’90 prodhuan edhe mutacione sociale e politike te cilat do i kushtojne shume per nje periudhe te gjate shoqerise sone.
Shqiptaret duhet te zgjohen dhe te kene me shume dinjitet per veten e me shume dashuri per vendin!
Ndryshe mutacionet do te vazhdojne te kene ne doret fatet tona.