PD/Propozo deputetin tend: Azgan Haklaj me i votuar

PD ka hapur nje aplikacion ne faqen e saj ku qytetaret mund te propozojne deputetin qe duan.

Pra, emrin e personit qe mendojne se duhet t’i perfaqesoje ne Legjislaturen e ardhshme.

Me i propozuari dhe me i votuari nga te gjithe deri tani sipas burimeve eshte Azgan Haklaj qe deri tani ka marr me shume se 5000 propozime ne favor te tij.

Qytetare nga Hasi, Kukesi e Tropoja ne forme plebishitare kane kerkuar qe Azgan Haklaj te rikthehet ne Parlament e t’i perfaqesoje me logon e PD.