Ndocaj: Pse Hollanda na kerkoi vizat

Ndocaj permes nje statusi ne faqen e tyre zyrtare te facebook na zbulon arsyen e vertete, perse pak dite me pare Hollanda na kerkoi vizat. Me poshte po ju sjellim statusin e plote te deputetit

 

Pse Hollanda na kerkoi vizat?

Me te ikur pushtetit po ikin edhe hajdutet e LSI!
Shumica qe po kerkojne azil politike ne Gjermani e ne Hollande jane hajdutet e LSI.
Kjo eshte arsye perse Hollanda kerkon te kthej vizat, sepse shumica qe kane shtuar kerkesat kohet e fundit jane hajdute te LSI me vese te trezikshme per vjedhur e tjetersua ne private cdo gje qe eshte publike.
Hollanda eshte e tmerruar, sepse ka frike qe eksodi i LSI po shkon ne Hollande bashke me veset per hajdullek dhe korrupsion!

E. Ndocaj