Home » 2018 » August

Janë të humbur, s’ka kthim pas’! Ngjela i bën analizën psikologjike treshes Rama-Berisha-Meta: Të huajt kanë fakte për ta, s’i zë vendi vend!

Janë të humbur, s’ka kthim pas’! Ngjela i bën analizën psikologjike treshes Rama-Berisha-Meta: Të huajt kanë fakte për ta, s’i zë vendi vend!

Janë të humbur, s’ka kthim pas’! Ngjela i bën analizën psikologjike treshes Rama-Berisha-Meta: Të huajt kanë fakte për ta, s’i zë vendi vend! “Treshja Rama-Berisha-Meta janë të humbur dhe nuk do të mundë ta destabilizojnë Shqipërinë” Avokati Spartak Ngjela ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, teksa është shprehur se është…

L’Espresso”: Mafia shqiptare, kupola e krimit në Itali

L’Espresso”: Mafia shqiptare, kupola e krimit në Itali

L’Espresso”: Mafia shqiptare, kupola e krimit në Itali   Revista e njohur italiane “L’Espresso” në numrin e saj të fundit ka trajtuar aktivitetin e bandave kriminale të ardhura nga Europa Lindore që veprojnë në territorin italian. Mes tyre me një rol mjaft të fuqishëm e të rrezikshëm konsiderohen grupet kriminale…

Gjykata “Zaganjori”, që ka liruar mbi 300 zagarë krimesh “VIP”, dënon krimin ndaj gazetares Lala

Gjykata “Zaganjori”, që ka liruar mbi 300 zagarë krimesh “VIP”, dënon krimin ndaj gazetares Lala

Gjykata “Zaganjori”, që ka liruar mbi 300 zagarë krimesh “VIP”, dënon krimin ndaj gazetares Lala Krye-qyqari i (pa)drejtësisë, i zhytur në miliarda krimesh, me gjykatë të mbetur vetëm me të dhe rojen, deklaron se krimi duhet ndëshkuar, por është ai dhe horrat e tjerë të larguar nga “Veting”-u, që nuk…

Nuk i bën syri tërr’! Paralajmërimi i frikshëm i Artan Hoxhës: Krimi i lidhur me politikën ka dalë jashtë kontrollit, kallashnikovi ndaj Klodit na futi dridhmat të gjithëve

Nuk i bën syri tërr’! Paralajmërimi i frikshëm i Artan Hoxhës: Krimi i lidhur me politikën ka dalë jashtë kontrollit, kallashnikovi ndaj Klodit na futi dridhmat të gjithëve

Nuk i bën syri tërr’! Paralajmërimi i frikshëm i Artan Hoxhës: Krimi i lidhur me politikën ka dalë jashtë kontrollit, kallashnikovi ndaj Klodit na futi dridhmat të gjithëve Artan Hoxha tregon këshillën që ju ka dhënë të gjithë kolegëve të tij pak javë më parë, teksa i ka paralajmëruar të…

Eduart Ndocaj: Show i Ramës në Lezhë nxori “lakuriq” protestuesin Pjerin Ndreu

Eduart Ndocaj: Show i Ramës në Lezhë nxori “lakuriq” protestuesin Pjerin Ndreu

Eduart Ndocaj: Show i Ramës në Lezhë nxori “lakuriq” protestuesin Pjerin Ndreu    Kreu i PBKDSH-së, z.Eduart Ndocaj, njëkohësisht dhe një nga emrat më të popullarizuar për të qenë kandidat për kreun e bashkisë Lezhë, përmes një shënimi në rrjetet sociale, ka ironizuar vizitën e djeshme të kryeministrit Rama në Lezhë,…

“O vlla ça bane, ndonjë gjë serioze?”, cili është skandali me deputetin e PS që denoncoi pak ditë më parë Klodiana Lala

“O vlla ça bane, ndonjë gjë serioze?”, cili është skandali me deputetin e PS që denoncoi pak ditë më parë Klodiana Lala

“O vlla ça bane, ndonjë gjë serioze?”, cili është skandali me deputetin e PS që denoncoi pak ditë më parë Klodiana Lala Publikuar: 2018-08-30 2:12 pm Banesa e prindërve të gazetares së njohur të kronikës, Klodiana Lala u qëllua me 10 plumba kallashnikovi në Tiranë, por fatmirësisht nuk pati të…

Plumba në shtëpinë e gazetares, politika ngrihet në këmbë

Plumba në shtëpinë e gazetares, politika ngrihet në këmbë

Home  Kryesore  Plumba në shtëpinë e gazetares, politika ngrihet në këmbë KRYESOREPOLITIKA PLUMBA NË SHTËPINË E GAZETARES, POLITIKA NGRIHET NË KËMBË   Politika shqiptare është ngritur në këmbë pas sulmit me armë në banesën e prindërve të gazetares Klodiana Lala. I pari që regoi dhe dënoi ashpër këtë sulm ishte kryeministri i…

Eduart Ndocaj u përgjigjet mbështetësve dhe simpatizantëve të tij: Po, unë do të kandidoj për kryebashkiak i Lezhës. U mbetet qytetarëve të vendosin për administratorin e ardhshëm të Lezhës

Eduart Ndocaj u përgjigjet mbështetësve dhe simpatizantëve të tij: Po, unë do të kandidoj për kryebashkiak i Lezhës. U mbetet qytetarëve të vendosin për administratorin e ardhshëm të Lezhës

Eduart Ndocaj u përgjigjet mbështetësve dhe simpatizantëve të tij: Po, unë do të kandidoj për kryebashkiak i Lezhës. U mbetet qytetarëve të vendosin për administratorin e ardhshëm të Lezhës      Të shumta janë pritshmëritë e qytetarëve lezhianë për kandidimin e mundshëm të z. Eduart Ndocaj për kreun e bashkisë së…

1 2 3 19