Klaudia Popaj u zgjodh vajza me e bukur e Veriut te Shqiperise Miss Bjeshka 2018

Te lutem shperdaje

Klaudia Popaj u zgjodh vajza me e bukur e Veriut te Shqiperise Miss Bjeshka 2018 ajo u cilesua femra hyjnore nga gazetari I madh Shqiptar Marin Mema si dhe po cilesohet nje nder femrat me te bukura nga qindra-mijera Shqiptar nga e gjithe bota pyetja per ju eshte a do te ja jepje ti voten tende qe kjo vajze te konkuroje per Miss Universe me qe edhe zgjuarsine e ka sepse ajo mbaroje vitin e pare ne fakultet me nota te shkelqyera si dhe eshte edhe nje aktiviste e shquar ne çeshtje sociale kombetare kulturore dhe artistike kurse per bukurine vlersojeni ju vete