MOS NXITONI DREJT VDEKJES, KEQARDHJE PER DY TE RINJTE LEZHJANE đŸ˜„đŸ˜„đŸ˜„

MOS NXITONI DREJT VDEKJES, KEQARDHJE PER DY TE RINJTE LEZHJANE đŸ˜„đŸ˜„đŸ˜„

MĂ«sohet se aksidenti ka ndodhur nĂ« fshatin Dajc, nĂ« kufirin ndarĂ«s mes ShkodrĂ«s dhe LezhĂ«s dhe viktimat janĂ« Robert Ejlli 25 vjeç dhe Gentian Toma 32 vjec, kushernj me njĂ«ri-tjetrin, banues nĂ« MabĂ«-LezhĂ« . Dy tĂ« rinjtĂ« udhĂ«tonin me njĂ« makinĂ« tip ‘Benz’ me targa AA 929 FF e cila Ă«shtĂ« pĂ«rplasur me njĂ« kamion tip ‘IFA’ me targa LE 3364 A.