SHQIPERIA NE RREZIK , CDO EMIGRANT I KA BIRGJ SHQIPERIS NJE BILET NE 4 VITE.

SHQIPERIA NE RREZIK , CDO EMIGRANT I KA BIRGJ SHQIPERIS NJE BILET NE 4 VITE.

Nje nder presidentet me te mdhej te Amerikes Gjon Kenedi ka than.
MOS PRIT QA BAN K9MBI PER TY PO TI PER KOMBIN .
Te dashur bashkombas e mi ka ardh koha qe cdo emigrant cdo 4 vite ja ka borgj shqiperis nje bilet vajtie e ardhje per te shku ne shqiperi e per ti rrezu klato komunista, ATDHEU ESHTE I SHQIPTAREVE KUDO QE NDODHENI , jo i mafues komuniste e i bandave kriminake te Rames metes berisges dhe bashes. HAJDENI TE VOTONI NE QESHOR 2019 KUNDER MAFIES POLITIKE.