Home » 2018 » September

Krimi i Anastas Angjelit rm, me depozitat e naftës greke në Durrës, mbrojtur nga Ilir Meta, që anuloi projektin 5 miliardë USD “Korridori-8”

Krimi i Anastas Angjelit rm, me depozitat e naftës greke në Durrës, mbrojtur nga Ilir Meta, që anuloi projektin 5 miliardë USD “Korridori-8”

Krimi i Anastas Angjelit, me depozitat e naftës greke në Durrës, mbrojtur nga Ilir Meta, që anuloi projektin 5 miliardë USD “Korridori-8”♦ Nga ky biznes mafioz, i misionarit grek Anastasios Mihalis Angelis, firmosur nga Pandeli Majko, Shqipëria humbi 5 miliardë USD projekt zhvillimi, mbasi Banka Botërore dhe Qeveria Amerikane, për…

I plas ‘bomba’ Metës e Kryemadhit, në skaner për pastrim parash, ‘fundosin’ dhe të gjithë deputetët e të afërmit e tyre

I plas ‘bomba’ Metës e Kryemadhit, në skaner për pastrim parash, ‘fundosin’ dhe të gjithë deputetët e të afërmit e tyre

I plas ‘bomba’ Metës e Kryemadhit, në skaner për pastrim parash, ‘fundosin’ dhe të gjithë deputetët e të afërmit e tyre Presidentit Ilir Meta dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, po numërojnë ditët e fundit në politikë. Autoritetet shqiptare, së bashku me ndërkombëtarët, kanë nisur lëvizjet për goditjen në nivel…

Eduart Ndocaj, “zbulon” djallin e politikës shqiptare: Zgjohuni shqiptarë! Mafia komuniste po rrezikon integrimin tonë në BE

Eduart Ndocaj, “zbulon” djallin e politikës shqiptare: Zgjohuni shqiptarë! Mafia komuniste po rrezikon integrimin tonë në BE

Eduart Ndocaj, “zbulon” djallin e politikës shqiptare: Zgjohuni shqiptarë! Mafia komuniste po rrezikon integrimin tonë në BE Përmes një fotoje të publikuar në profilin e tij facebook, me diçiturë ‘djalli brirë s’ka”, Eduart Ndocaj ka shfrytëzuar rastin t’ u bëj thirrje shqiptarëve të zgjohen kundër mafias komuniste, e cila sot…

Ne Shqiperi nuk ka shtet sepse te gjithe jane ne mbrojtje te ish Ministrit Tahiri dhe ja pse u larguan Prokuret e Ceshtjes nga Arta Marku sepse Tahiri mund te perfundonte ne Burg sepse tani ishte afati i fundit i hetimeve dhe ishte beteja ku Tahiri do perballej me Faktet dhe Provat disa nga provat qe e lidhin Tahirin me Trafikantet

Ne Shqiperi nuk ka shtet sepse te gjithe jane ne mbrojtje te ish Ministrit Tahiri dhe ja pse u larguan Prokuret e Ceshtjes nga Arta Marku sepse Tahiri mund te perfundonte ne Burg sepse tani ishte afati i fundit i hetimeve dhe ishte beteja ku Tahiri do perballej me Faktet dhe Provat disa nga provat qe e lidhin Tahirin me Trafikantet

Ju lutem lexoje 30 Sekonda ♦ Arsyjet e verteta pse u shkarkuan prokuroret nga Arta Marku ! Ne Shqiperi nuk ka shtet sepse te gjithe jane ne mbrojtje te ish Ministrit Tahiri dhe ja pse u larguan Prokuret e Ceshtjes nga Arta Marku sepse Tahiri mund te perfundonte ne Burg…

Jam e tërbuar, qeveria palë me krimin’, Doris Pack akuza të forta nga qyteti i Shkodrës

Jam e tërbuar, qeveria palë me krimin’, Doris Pack akuza të forta nga qyteti i Shkodrës

Jam e tërbuar, qeveria palë me krimin’, Doris Pack akuza të forta nga qyteti i Shkodrës Presidentja e Forumit të Grave të PPE-ve Doris Pack ka qenë sot e pranishme në Shkodër, ku ka takuar kryetaren e bashkisë Voltana Ademi, dhe i ka shprehur mbështetjen për punën e saj në…

SHBA-BE piketojnë Ilir Metën një nder hajdudat më të medhej te shqiptarëve, pas ‘njeriut të hekurt’ të Evropës, në zyrën e Presidentit ‘tmerri’ i politikanëve

SHBA-BE piketojnë Ilir Metën një nder hajdudat më të medhej te shqiptarëve, pas ‘njeriut të hekurt’ të Evropës, në zyrën e Presidentit ‘tmerri’ i politikanëve

SHBA-BE piketojnë Ilir Metën, pas ‘njeriut të hekurt’ të Evropës, në zyrën e Presidentit ‘tmerri’ i politikanëve Vetëm një ditë pas vizitës së ‘njeriut të hekurt’ të BE, Luigi Soreca, në zyrën e Presidentit Ilir Meta ka shkuar një tjetër zyrtar i lartë. Zyrtarja e lartë e DASH, Elisabeth Millard,…

URIME DITELINDJEN MIKU IME z. DioGuardi ! Plus 100 per familje dhe Kombin Amerikan e Shqiptar ! Xhozef DioGuardi u lind në Bronx, New York, më 20 shtator 1940.

URIME DITELINDJEN MIKU IME z. DioGuardi !  Plus 100 per familje dhe Kombin Amerikan e Shqiptar !  Xhozef DioGuardi u lind në Bronx, New York, më 20 shtator 1940.

0 Xhozef DioGuardi u lind në Bronx, New York, më 20 shtator 1940. Ai u diplomua nga Fordham Prep në vitin 1958 dhe nga Fordham University me rezultate të shkëlqyera në vitin 1962. Babai i tij, i cili emigroi në Amerikë në vitin 1929, ishte shqiptar i lindur në Greçi…

Meqënëse është shkelur ligji në të kaluarën,” na thotë mendjendrituri Shalsi, “edhe ne si qeveri do bëjmë të njëjtën gjë.”

Meqënëse është shkelur ligji në të kaluarën,” na thotë mendjendrituri Shalsi, “edhe ne si qeveri do bëjmë të njëjtën gjë.”

“Meqënëse është shkelur ligji në të kaluarën,” na thotë mendjendrituri Shalsi, “edhe ne si qeveri do bëjmë të njëjtën gjë.” Nuk është parë e dëgjuar ndonjëherë që një qeveri e votuar për ndryshim dhe e zotuar për reformë të marri shëmbullin e abuzimeve të kaluara për të shëmbur kompleksin teatror…

1 2 3 7