Djali i deputetit te Krujes Rahman Rraja merr peng dhe perdhunon nje vajze. Ngjarja dy muaj me pare.

Skandali i radhes SHPERNDAJENI

Djali i deputetit te Krujes Rahman Rraja merr peng dhe perdhunon nje vajze. Ngjarja dy muaj me pare.
Prokuroria leshon urdher arresti te cilin e zbaton nje nenoficer i policise se qytetit.
Menjehere pas arrestimit te te birit, deputeti hyn ne komisariat si ne shtepine e tij se bashku me Taulant Ballen, Artur Bushin dhe djalin tjeter te Rrajes.
Ata nisin ti bejne presion nenoficerit per te lene te lire djalin e mbrapshte te deputetit por kur shohin se ai nuk terhiqet, djali i deputetit i vendos pistoleten ne koke.
Pas “urdherave nga lart” dhe presionit ndaj vajzes se dhunuar, djali i Rrajes lihet i lire por menjehere me pas viktima i drejtohet SHÇBA-se. I akuzuari ne kete rast behet nenoficeri qĂ« pervecse vihet nen hetim, kercenohet me jete nga banditet krutane te financuar nga deputeti mafioz. Durim Bami vihet ne krye te puneve per ti dhene nje mesim te mire punonjesit te policise.
Perfundimi: ky i fundit merr familjen dhe zhduket me urgjence nga Shqiperia.

#RilindjePerTeGjithe