Forumi Rinor i PD nje pjes ne mbeshtetje te kandidatit Eduart Ndocaj..Ne lezh ka ardhur nje zgjidhje votoni Eduart Ndocaj per kryetar bashkie sepse ai esht nje qytetar i lezhes nje biznesmen dhe mbi te gjitha nje djal puntor …..

NGA ANTON LICI LEZHE.

Jetojm ne nje kohe qe kultura rrespekti dhe besimi kan humbur ne te gjitha drejtimet ,
un si person dhe shum e shum si puna ime e kan humbur besimin , deri tani te gjith pa perjashtim jan komunista po e perseris KOMUNISTA mund te thoni pse …..
e kemi pa dhe kuptuar se kush na ka qeverisur deri me sot dhe sesht nevoja me i permend me emra por di te them se jan komunistat me bit e tyre ….
ti e di shum mir bindjen time politike si fis por tani ka ndryshu gjithcka sepse ka humbur besimi sepse PD LSI & PS jan bashk ket e dim ne si popull …
ka ardh koha ne si rini te qohemi ne protest pa asnje politikan pa PD LSI PS
Shqipria ka nevoj per nje rifreskim ti largojm keta qe jan sepse nuk esht ma i mir luli se edi as e anasjellta sepse i dhan provat shqiptaret protestonin ndersa BASHA & RAMA ben marrveshjen ne mesnat ket e di gjith Shqipria ……
Prandaj ka humbur besimi por populli ka nje arme te fort sepse me vote mun ti largoje keta komonista dhe ne ven te tyre te vendose puntorin dhe te ndershmin jo kriminelin ……
turp turp e gjith rinia po largohet dhe me te drejt sepse nuk ka pun as nuk ka te ardhme ne at vend …….
Ne lezh ka ardhur nje zgjidhje votoni Eduart Ndocaj per kryetar bashkie sepse ai esht nje qytetar i lezhes nje biznesmen dhe mbi te gjitha nje djal puntor …..
Per keta 4 vite ma shum ka punu eduarti ne lezh sa vet e gjith bashkia ….. me keqardhje e them ket gja per te te ardhur turp per shtetin qe kemi dhe qe na drejton ……
un u largova nga Lezha sepse e pava se asgje nuk po funksionon cdo dit e ma keq dhe shum e shum si un jan & po largohen cdo dit ……
zoti e bekoft Shqiprin dhe popullin ….
posht qeveria rama me banditet e saj dhe ortaket …..