Kërcënimi i Emiljano Nuhut nga kryeministri, reagon Eduart Ndocaj: ZGJOHUNI SHQIPTARË! MAFIA KOMUNISTE E KA MARRË PENG SHQIPËRINË

Kërcënimi i Emiljano Nuhut nga kryeministri, reagon Eduart Ndocaj: ZGJOHUNI SHQIPTARË! MAFIA KOMUNISTE E KA MARRË PENG SHQIPËRINË!

    

Ndër më aktivët në opozitbërje dhe me qëndrimet konseguente dhe të palëkunduara ndaj denoncimit të krimit të organizuar në vend, dhe vecanërisht ndaj oligarkisë, Eduart Ndocaj,  në cilësinë e kreut të PBDKSH, ka reaguar sërishmi sot, përmes një thirrjeje të fortë për shqiptarët, duke kërkuar “zgjimin” e tyre, pasi mafia komuniste ka marrë pen Shqipërinë, do të shprehej, në qëndrimin e tij, ish-deputeti kaubojs.

Ndiqeni të plotë reagimin e z. Ndocaj:

ARMIQTË E RILINDASIT EDVIN KRISTAQ RAMES, JANË ATA QË SULMOJNË PËRDHUNUESIT BANDITËT E TRAFIKANTËT, SI: ZAGANI DHE MUHO. I KËRCËNON ME JETË PARA GJITHË SHQIPTARËVE HERONJTË TANË.

Të dashur shqiptarë, oficeri Emiliano Nuhu, të cilin kryepërdhunuesi Edvin Kristaq Rama e quajti horr, se dekonspiroi përdhunuesin dhe bashkëpunëtorin në krim Taulant Ballën, ky oficer policie është një nga heronjtë e vërtetë të Policisë së Shtetit dhe të drejtësisë. Këtu më poshtë keni nëntë diploma, çertifikata, vlerësime shqiptare dhe ndërkombëtare të oficerit Emiliano Nuhu, një hero i vërtetë para ligjit dhe në detyrat e tij fisnike që kryeministri bandit e quan horr dhe e kërcënon me jetë para gjithë shqiptarëve se do ta ndjekë këmba- këmbës për ta vrarë, këtë djalë trim dhe fisnik të cilin Edvini e quan horr, sepse me dëshminë e tij tronditese u faktoi shqiptarëve dhe botës se Rexhep Rraja, biri kriminel në kërkim i pushtetit, është një sadist, përdhunues, kurse Edi Rama është krypërdhunues i rrethuar nga horra dhe perdhunues ministra, deputetë, komisarë, prokurorë, gazetarë, psikologë si Faqezi Droga, Tulant Bega, Geron Velia.. etj etj.
ZGJOHUNI SHQIPTARË! MAFIA KOMUNISTE E KA MARRË PENG SHQIPËRINË!
Eduart Ndocaj
Krytari PBDKSH
www.Pbdksh. al