Mafia komuniste Rilindja ne Telashe te medha sdi ke te mbroje me pare nga deputete e Saj

Rilindja ne Telashe te medha sdi ke te mbroje me pare nga deputete e Saj

-Luan Harusha del ne pergjimet e bandes Bajri dhe eshte mik i tyre madje kan mbledhur dhe vota per te
– Ditmir Bushati u siguron pasaporta diplomatike Bajrajve dhe pse jane te akuzuar per vrasje
– Rrahman Rraja mbron te birin qe perdhunon vajzen jetime dhe te pambrojtur
– Taulant Balla mbron perdhunuesin madje ne prezence te tij i vendoset arma ne koke dhe oficeri te policise ndersa ai buzeqesh

Kjo ndodhi vetem ne nje jave dhe kjo eshte fytyra e vertet e perfaqsuesve tane rilindasve tane qe jan te perfshire ne krim qe vrasin perdhunojne edhe perseri mbesin ne poste drejtuese

Ju lutem shperndajeni ta lexojne te gjithe Shqiptaret 👇