Meqe Edi Rama pretendon se nuk ka krim por perdoret per Politike me poshte do gjeni nje liste te drejtuesve te PS pastaj Gjykojeni vete

Meqe Edi Rama pretendon se nuk ka krim por perdoret per Politike me poshte do gjeni nje liste te drejtuesve te PS pastaj Gjykojeni vete

Alfred Peza Deputet i PS skandal me 1 Milion €

Armando Prenga Deputet i PS ( Kriminel )

Arben Ndoka Deputet i PS ( Kriminel )

Sadri Abazi Deputet i PS skandal me Tendera

Taulant Balla Deput i PS Skandal 5 Milion €

Shukri Xhelili Kryebashkiak i PS imoralitet shperdorim detyre

Koco Kokdhima Deputet PS abuzim me Tendera

Ervis Roshi Kryebashkiak PS Kriminel

Ilir Beqja skandal me koncesionet ne shendetsi minister Deputet PS

Sajmir Tahiri skandal Trafikim nderkombetar droge

Fatmir Xhafa i Inkriminuar Minister i PS

Mark Frroku ne kualicion me PS kriminel

Artur Bushi kryebashkiak PS kriminel

Ditmir Bushati minister PS skandal Seksual ne Brazil

Jurgis Cyrbja deputet i PS antar i bandes se Shullazit indirekt

Reme Lala deputete PDIU tani deputete PS vajza e te fortit te Dibres

Luan Harusha Deputet PS shkoder i akuzuar dhe nga mediat Belge dhe mik i familjes Bajri ne Shkoder qe jan te fortet e Shkodres

Qazim Sejdini Kryetar i Bashkise Elbasan i PS ose sic njihet ndryshe i forti i Elbasanit bashke me dhenderrin qe kontrollon shumicen e bandave te Elbasanit

Kur te arrestosh keto i dashur Kryeminister at her thuaj se ka rezultate policia
Se per gjoba makinash fshihen neper ferra vec me te kap gabim edhe po vodhe energji te arrestojne edhe po shite si Ambulant te trajton si kriminel policet e Lali Erit ndersa per droge trafiqe dhe vrasje jeni Bashpuntore

  1. Ju Lutem Shperndajeni te gjith ta lexojne te gjith Shqiptaret