Home » 2018 » October

OPINION NGA PASHKE PERNDRECA: LEZHA MERITON TË DREJTOHET NGA EDUART NDOCAJ, I CILI ËSHTË DJALË FISNIK I NJË DERE DHE OXHAKU QË GJITHNJË KA NGRITUR NË PIEDESTAL VLERAT MORALE TË SHOQËRISË

OPINION NGA PASHKE PERNDRECA: LEZHA  MERITON TË DREJTOHET NGA EDUART NDOCAJ, I CILI ËSHTË DJALË FISNIK I NJË DERE DHE OXHAKU QË GJITHNJË KA NGRITUR NË PIEDESTAL VLERAT MORALE TË SHOQËRISË

EDUART NDOCAJN E NJOF BREZ PAS BREZI. ME ZGJUARSINË DHE NDERSHMËRINË QË I KARAKTERIZON, JANË SHUMË NDIKUES NË SHOQËRI DHE GJITHNJË KANË QENË FAMILJE SUPERIORE NË VENDIN  E LINDJES  DHE NË VENDIN KU JETOJNË E PUNOJNË. GJYSHI I TIJ KA QENË KRYEPLAK DHE KËTË POZITË E KA PATUR EDHE BABA…

Editorial: Eduart Ndocaj, mishëron vizionin e qytetarëve lezhianë për të kapërcyer këtë emergjencë, në të cilën janë të zhytur zyrtarë të të gjitha krahëve

Editorial: Eduart Ndocaj, mishëron vizionin e qytetarëve lezhianë për të kapërcyer këtë emergjencë, në të cilën janë të zhytur zyrtarë të të gjitha krahëve

Lezha, gjithnjë është prezantuar gjatë këtij mandati qeverisës si një qark me problematika të shumta në drejtim të cilësisë së përfaqësimit politik, me individë, të cilët janë një histori e errët e këtij komuniteti të nderuar qytetarësh. Padyshim, kjo ka qenë një lojë e Edi Ramës, për të zhytur në…

A do të arrestohet e afërmja e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, Sekretarja e Përgjithshme e Arben Ahmetaj ?

A do të arrestohet e afërmja e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, Sekretarja e Përgjithshme e Arben Ahmetaj ?

A do të arrestohet e afërmja e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, Sekretarja e Përgjithshme e Arben Ahmetaj ? Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet penale për Sekretaren e Përgjithshëm të Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë, Gelardina Prodani e cila është dhe e afërme e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjona.…

JA KUSH JAN HAMZAT E SHQIPTAREVE QE KAN PERFITUAR PARA NGA GREQIA NE SHQIPERI,GAZETA GREKE ELEFTHERI ORA PUBLIKON LAJMIN BOMBE

JA KUSH JAN HAMZAT E SHQIPTAREVE QE KAN PERFITUAR PARA NGA GREQIA NE SHQIPERI,GAZETA GREKE ELEFTHERI ORA PUBLIKON LAJMIN BOMBE

JA KUSH JAN HAMZAT E SHQIPTAREVE QE KAN PERFITUAR PARA NGA GREQIA NE SHQIPERI,GAZETA GREKE ELEFTHERI ORA PUBLIKON LAJMIN BOMBE Publikohet Lista. Ja ku shkuan parate e taksapaguesve greke te shperndara nga ish ministri  j jashtem Kotzias ne Republiken e Shqiperise . Nje milion euro mensohet te jete demi qe…

VIDEO DHE NJOFTIMI PSE U ARRESTUA ISH-DEPUTETI ARBEN NDOKA NDOKA DHE VLLAI TI XHEVAHIR NDOKA, DREJT RIARRESTIMIT EDHE KRYTARI BASHKISE Z. FRROKAJ.

VIDEO DHE NJOFTIMI PSE U ARRESTUA ISH-DEPUTETI ARBEN NDOKA NDOKA DHE VLLAI TI XHEVAHIR NDOKA, DREJT RIARRESTIMIT EDHE KRYTARI BASHKISE Z. FRROKAJ.

  VIDEO DHE NJOFTIMI PSE U ARRESTUA ISH-DEPUTETI ARBEN NDOKA DHE VLLAI TI XHEVAHIR NDOKA. Policia e Shtetit ka ekzekutuar urdhrin e arrestit për shtetasin Arben Ndoka, 46 vjeç, nga Lezha, për të cilin Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën “Arrest në burg”. Ai dyshohet për veprat penale…

13 vjeçari i prek të gjithë me mesazhin dërguar Ramës: S’duroj dot lotët e nënës… i thot edhe xhaxhi Edi. Ky kryeminister esht i biri djallit .

13 vjeçari i prek të gjithë me mesazhin dërguar Ramës: S’duroj dot lotët e nënës… i thot edhe xhaxhi Edi. Ky kryeminister esht i biri djallit .

13 vjeçari i prek të gjithë me mesazhin dërguar Ramës: S’duroj dot lotët e nënës… i thot edhe xhaxhi Edi. Ky kryeminister esht i biri djallit . Kryeministri i vendit, Edi Rama ka marrë një koment në Facebook nga një 13-vjeçar, i cili i tregon historinë e nënës së tij…

“Kaubojsi” shpalos programin ambicioz: Bashkia e Lezhës, do të administrohet me profesionistë dhe dhe me transparencë komunikimi dhe ballafaqimi sipas modelit zviceran

“Kaubojsi” shpalos programin ambicioz: Bashkia e Lezhës, do të administrohet me profesionistë dhe dhe me transparencë komunikimi dhe ballafaqimi sipas modelit zviceran

Ky është një program për qytetin e LEZHËS si dhe për të gjithë qytetarët e saj . Mirëpresim mendimet e Juaja të cilat mund t’i dërgoni nëpërmjet faqes zyrtare në Facebook-ut ose E-mail-it. Bashkia e Lezhës do të menaxhohet në bashkëpunim me profesionistë dhe intelektualë, që Lezhës nuk i mungojnë,…

NGA EDUART NDOCAJ: MAFIA RILINDASE NË LEZHË RICIKLON DEPUTETË KAMIKAZË E SERVILË TË KRYEBANDITIT RAMA

NGA EDUART NDOCAJ: MAFIA RILINDASE NË LEZHË RICIKLON DEPUTETË KAMIKAZË E SERVILË TË KRYEBANDITIT RAMA

Për disa vite mashtroi Kamzën dhe Paskuqanin, pasi ishte deputet atje dhe nuk bëri asgjë. Tani Pjerini u riciklua në Lezhë, për të mashtruar lezhianët. Pjerin Ndreu është një deputet i paaftë dhe ka ardhur në Lezhë, duke u sjellur si “don kishot”. Ashtu si dhe kryehajduti Meta, Pjerini tha,…

1 2 3 4