Banditi Ndreu nen shoqerin e bandave te veriut.

DENONCIM I BERE NGA NJE QYTETAR NE PROFILIN E ISH-KRYEMINISTRIT BERISHA

SI MENDONI PER SHOQERIMIN E DEPUTETEVE ME PERSONA TE DENUAR? Kjo konfirmon se ky individ esht nje bandit ordiner.

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje dr Bashkngjitur po ju informoj mbi kriminalitetin qe ndodh ne Fushe Arrez Puke, ne foto ne krahun e majte te Z.Pjerin Ndreu Albert Tuci vellai i kryetarit te bashkise Z. Fran Tuci. I denuar per trafikant, dhe vazhdon i qete punen pasi siq shifet ne foto ka mbrojtjen e vellait dhe te deputetit Nderu. Gjithashtu cdo emrim ne pune behet me urdherin e tij. Ju lutem anonim..”