KRIMI NUK KA MORAL – Ne kete vend gjithcka po luhet piset me rregullat e krimit mafias dhe perdhunuesve .

Te lutem Lexoje dhe Shperndaje 👇

KRIMI NUK KA MORAL
– Ne kete vend gjithcka po luhet piset me rregullat e krimit mafias dhe perdhunuesve . Para pak kohesh kjo femer akuzoj djalin e deputetit per perndjekje dhunim perdhunin dhe kemi keto deklarata ne 3 procesverbale policie kemi nje ekspertiz mjeko ligjore qe e nxorri te dhunar e te djegur me cigare por shteti nuk veproj sepse ishte nje vajze e levisshme kunder nje bande dhe kunder njerezve me pushtet arme e pushtet posti e firme e si te mos mjaftonin keto per ta mbyllur kete kercenuan me arme dhe oficerin ne zyren e tij ne prezenc te numrit 2 te partise me te fuqishme momentale te Shqiperise e perseri te fortet fituan e mbjaten te fshehte ngjarjen Policia e Prokuroria nuk vepruan dhe djali i babit leviste lirshem . Derisa nje dite te bukur nje oficer e denoncoj kete ngjarje dhe makineria kriminale u vendos ne levizje per te mbrojtur Rexhepin e Babit dhe Taulantin e Librazhdit kercenuan vajzen me arme e detyruan me presion te dal para disa mediave qe financohen me leket e droges per ti mbushur mendjen Shqipetarve se Xhisiela perdhunoj Rexhepin dhe jo Rexhepi Xhisielen por deshtoj sepse cdo njeri e kuptoi kete loje te piset se vajza dridhej edhe ne studio nga frika se jashte e priste “ taksia” me xhama te zinj e me horrat e pushtetit qe nga te forte u bene taksixhin . “ Digjeshim per qejf me cigare dhe me gjuante me shpulla “ . E si mos te mjaftonte kjo u detyruan te fusnin Rexhepin e Babit ne burg me nje akuze qesharake qe denohet me gjobe deri 3 muaj burg . Por Rexhepi nuk qendroi dot pa folur dhe me ze e figure e para forces se policise se shtetit kercenoj Liderine Opozites me fjalet “ Lulzim Basha do me njohesh ne zgjedhje “
E kur fytyra e tyre doli sheshit u detyrua te nderhyj Rama duke i mbrojtur e duke na ber Taulantin Perendi ndersa Rrahmanin njeri te thjesht per te ardhur keq qe ka nje grua te semure e ne jemi fajtore qe po i biem ne qafe
E perseri e sikur mos mjaftonte pas nje jave plas tritoli ne shtepine e Xhisieles dhe hetues behet Rama duke thene se Tritolin e vendosi Opozita dhe Policia qe duhet te mbronte Xhisielen nuk ndodhej aty dhe per te konfirmuar Lojen e pistet nxorren me shpejtesi Xhisielen per te then se Opozita i vendosi tritol shtepise time

Ky eshte turp dhe shqiptaret po i bejne per budallenj

Te lutem shperndaje