NGA EDUART NDOCAJ: MAFIA RILINDASE NË LEZHË RICIKLON DEPUTETË KAMIKAZË E SERVILË TË KRYEBANDITIT RAMA

Home » Opinione » NGA EDUART NDOCAJ: MAFIA RILINDASE NË LEZHË RICIKLON DEPUTETË KAMIKAZË E SERVILË TË KRYEBANDITIT RAMA

By arberia on October 17, 2018. No Comments

Rezultate imazhesh për EDUART NDOCAJ

Për disa vite mashtroi Kamzën dhe Paskuqanin, pasi ishte deputet atje dhe nuk bëri asgjë. Tani Pjerini u riciklua në Lezhë, për të mashtruar lezhianët. Pjerin Ndreu është një deputet i paaftë dhe ka ardhur në Lezhë, duke u sjellur si “don kishot”. Ashtu si dhe kryehajduti Meta, Pjerini tha, se ka ardhur trageti në Shëngjin, por të dashur qytetarë, a nuk është ky një mashtrim që fyen inteligjenëcën tonë. Ky njeri do të kandidojë për bashkinë Lezhë dhe po përdor çdo metodë mashtrimi për të marrë votat e lezhjanëve. Pjerin Ndreu është thjeshtë një vegël e kryebanditit Edi Rama dhe për lezhianët do të jetë fundi i shpresës, nëse votojnë këtë parazit të shoqërisë shqiptare që uzurpon padrejtësisht edhe mandatin si deputet i ricikluar në Lezhë. Mos besoni të votoni më këta mafiozë politikë të rilindjes që e kane zhytur Lezhën në krime dhe mashtrime. Votoni Eduart Ndocaj e vetmja shpresë për t’i larguar këta banditë njëherë e përgjithmonë nga Lezha, sic bëmë me LSI-në e kryehajdutëve Mona & Meta.

Leave a Reply