Andi Bushati: Jemi popull me fat, votuam ‘një’ morëm ‘dy’…

Analisti Andi Bushati, ka reaguar pas videos së fundit të postuar nga kryeministri Edi Rama në rrjetet sociale, ku shfaqet në rolin e një kllouni.

Duke ironizuar videon, Bushati shkruan s shqiptarët janë popull me fat, pasi votuan një dhe morën dy.

Ja postimi i Bushatit:

Shqiptaret jane nje popull me fat. Kane votuar nje kryeminister dhe kane marre bonus dhe nje klloun. Kush te fal kaq shume ne boten e sotme