“Do ma bësh një të shpejtë…”, gazetari habit këngëtaren në prapaskenë

Një ndër eventët më të diskutuar ditët e fundit ishte Kënga Magjike.

Një ndër konkurrentet që u pëlqye shumë nga publiku dhe juria ishte pikërisht këngëtarja e talentuar Krusista e cila fitoi çmimin “Best to invest”. Por në prapaskenë, gazetari i “Thumb” e ngacmoi pak këngëtaren.

Në fillim të videos shihet sesi ai ngacmon Krusitën së cilës i bën pyetjen: Më thanë që je grimiere, do ma bësh një të shpejtë.

Krusita habitet dhe nuk e kupton pasi gazetari fjalën grimiere e thotë shumë shpejt me tendencë që ta hutojë atë. “Çfarë të thanë”, e pyet Krusita dhe më pas ai ia bën pyetjen siç duhet.