FOTO/Anxhela Martini një ‘bishë’ e vërtet për Krishtlindje

Modelja Anxhela Martini është një nga femrat më të bukura dhe më të komentuara në media.

Tashmë ajo po  jeton dashurinë e saj me miliardierin rumen Dragos Savulescu të cilën e ka kurëzuar dhe me martesë.

Image

Së fundmi modelja ka publikuar foto nga festimet e saj për Krishtlindje.

E veshur më një fustan shumë të shkurtër modelja ka nxjerr në pah këmbët e saja të gjata, foto e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Image

Image