FOTO/ Gjyste Vulaj, ‘babagjyshja’ më seksi shqiptare

Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re. Megjithatë, këngëtarja, Gjyste Vulaj është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale.

Meqë mbrëmë kanë qenë Krishtlindjet, Vulaj ka publikuar disa imazhe dhe video nga performanca e saj e veshur si ‘babagjyshe’ superseksi.

Me këto forma trupore bombastike dhe me një pamje të tillë, Gjyste ka mahnitur të gjithë, madje ‘babagjyshja’ më seksi nuk keni parë asnjëherë.

Edhe pse nuk ka publikuar këngë të reja, këngëtarja shqiptare vazhdon të jetë aktive në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme.